Search
Close this search box.

Wulkanizacja

Strona główna » Wulkanizacja

Nasze zaplecze techniczne pozwala nam także na dokonywanie okresowych wymian opon oraz innych usług związanych z wulkanizacją.


Wymiana opon
Potrzebujesz wymienić opony? Jesteśmy w stanie wymienić praktycznie każdą oponę w samochodzie osobowym.

Naprawa opon i dętek
W twoją oponę wbił się gwóźdź, wpadłeś w dziurę i uszło powietrze, przyjedź do nas, zajmiemy się twoim kołem i w miarę możliwości usuniemy usterkę.

Wyważanie kół
Masz drgania na kierownicy pojawiające się najczęściej przy prędkości 80 km/h? Być może jest to spowodowane wpadnięciem w dziurę, a może po prostu trzeba wyważyć koła bo przejechałeś już sporą ilość kilometrów od ostatniego ważenia. Średni przebieg pomiędzy wyważeniami to 10.000 km. przyjedź a profesjonalnie zajmiemy się twoimi kołami.

Sprzedaż nowych opon
Szukasz nowych opon? nie wiesz jaki rozmiar i model wybrać, zaufaj naszemu doświadczeniu. Na rynku oponiarskim znajduje się bardzo duży wybór modeli i rozmiarów opon. Dlatego też nie możemy posiadać ich wszystkich na magazynach, lecz w ciągu 24h sprowadzimy praktycznie każdą markę jaka jest dostępna.

Sprzedaż akcesoriów do kół
Oferujemy śruby i nakrętki do kół. Zestawy śrub i nakrętek przeciw kradzieżowych oraz pierścienie centrujące do felg aluminiowych.

Przypominamy że należy kontrolować ciśnienie w kołach przynajmniej raz w miesiącu, zapobiegnie to uszkodzeniu opony a zwłaszcza szybszemu zużyciu bieżnika.

4,9/5 – (12 votes)