Search
Close this search box.

Serwis aut francuskich

Strona główna » Serwis aut francuskich

serwis aut francuskich - France Auto ServiceZapraszamy do serwisu aut francuskich

Na rynku związanym z autami francuskimi i regeneracją tylnej belki funkcjonujemy od ponad 10 lat. Jesteśmy liderem w dziedzinie naprawy / wymiany belek do aut francuskich takich marek jak Peugeot, Citroen, jak również Renault. Prowadzimy niezależną sieć serwisów, które zajmują się autami francuskimi i oferują szybką naprawę tylnej belki na poczekaniu.

Dobry serwis aut francuskich jest na wagę złota, ponieważ zespół fachowców wyspecjalizowanych w pracy z konkretnego rodzaju samochodami, sprawniej i lepiej powadzi sobie z naprawą. Naszą specjalizacją jest serwis aut francuskich oraz pokrewne usługi związane z francuskimi markami samochodów. Dokładamy wszelkich starań, aby nasze działania stały na najwyższym poziomie i proponujemy klientom usługę dopasowaną do jego potrzeb oraz budżetu.

Klient i jego auto są obsługiwane kompleksowo

Każdy z naszych serwisów posiada zgrany zespół doświadczonych mechaników, przeprowadzamy cały proces naprawy belki: demontaż; regenerację; ponowny montaż, w przeciągu maksymalnie 3 godzin roboczych. Nasze serwisy aut francuskich, oprócz regeneracji tylnego zawieszenia, oferują kompleksowe naprawy z zakresu mechaniki pojazdowej, elektryki, elektroniki, serwisu klimatyzacji oraz wulkanizacji.

Na chwilę obecną zatrudniamy ponad 40 osób, które pracują w poszczególnych serwisach największych miast w Polsce takich jak Kraków, Poznań, Warszawa oraz Świdnica znajdująca się 40km od Wrocławia. Nieustannie szkolimy się z zakresu mechaniki samochodowej, co wpływa na jakość wykonywanych usług. Stale powiększamy zaplecze części do aut francuskich. O dynamicznym rozwoju i perspektywach firmy, świadczą nie tylko inwestycje infrastrukturalne czy regularne, techniczne szkolenia dla pracowników, ale również wdrożenie systemu zarządzania jakością ISO 9001. Jeżeli interesuje Cię Państwa serwis aut francuskich, zapraszamy do nas. Mamy warsztaty zlokalizowane w czterech największych miastach w Polsce, a rosnące grono stałych i zadowolonych klientów jest dowodem naszego rozwoju.

Zapraszamy do kontaktu z dogodnym lokalizacyjnie serwisem aut francuskich:
Wrocław / Świdnica (Serwis aut francuskich Wrocław) – serwis otwarty w 2004 roku, obecnie mieści się w Świdnicy przy ulicy Westerplatte 55B (jedynie 40 kilometrów od Wrocławia).
Warszawa (Serwis aut francuskich Warszawa) – renomowana placówka działająca w stolicy naszego kraju, otwarta w 2013 roku. Warszawa, ul. Muszkieterów 72.
Przeźmierowo / Poznań (Serwis aut francuskich Poznań) – sieć AutoCrew będąca koncepcją warsztatową zarządzaną przez firmę Bosch. ul. Rynkowa 102, Przeźmierowo (tylko 26 kilometrów od Poznania).
Kraków (Serwis aut francuskich Kraków) – od 2010 roku lider w kwestii napraw samochodów francuskich w województwie mazowieckim. Kraków, ul. Bieńczycka 5.

Zdjęcia z naszych serwisów

Chcesz zobaczyć jak pracujemy? Zobacz film jednego z naszych serwisów.

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi lokalizacjami w Polsce

 

Kraków

Poznań

Warszawa

Wrocław

4,7/5 – (14 votes)