Serwis aut francuskich

serwis aut francuskich - France Auto Service

Na rynku związanym z autami francuskimi i regeneracją tylnej belki funkcjonujemy od ponad 10 lat. Jesteśmy liderem w dziedzinie naprawy / wymiany belek do aut francuskich takich marek jak Peugeot, Citroen, jak również Renault. Prowadzimy niezależną sieć serwisów, które zajmują się autami francuskimi i oferują szybką naprawę tylnej belki na poczekaniu.

Klient i jego auto są obsługiwane kompleksowo. Każdy z naszych serwisów posiada zgrany zespół doświadczonych mechaników, przeprowadzamy cały proces naprawy belki: demontaż; regenerację; ponowny montaż, w przeciągu maksymalnie 3 godzin roboczych. Nasze serwisy aut francuskich, oprócz regeneracji tylnego zawieszenia, oferują kompleksowe naprawy z zakresu mechaniki pojazdowej, elektryki, elektroniki, serwisu klimatyzacji oraz wulkanizacji.

Na chwilę obecną zatrudniamy ponad 40 osób, które pracują w poszczególnych serwisach największych miast w Polsce takich jak Kraków, Poznań, Warszawa oraz Świdnica znajdująca się 40km od Wrocławia. Nieustannie szkolimy się z zakresu mechaniki samochodowej, co wpływa na jakość wykonywanych usług. Stale powiększamy zaplecze części do aut francuskich. O dynamicznym rozwoju i perspektywach firmy, świadczą nie tylko inwestycje infrastrukturalne czy regularne, techniczne szkolenia dla pracowników, ale również wdrożenie systemu zarządzania jakością ISO 9001.

Rosnące grono stałych i zadowolonych klientów jest dowodem naszego rozwoju.

Zapraszamy do kontaktu z dogodnym lokalizacyjnie serwisem aut francuskich:
Wrocław / Świdnica (Serwis aut francuskich Wrocław) – serwis otwarty w 2004 roku, obecnie mieści się w Świdnicy przy ulicy Westerplatte 55B (jedynie 40 kilometrów od Wrocławia).
Warszawa (Serwis aut francuskich Warszawa) – renomowana placówka działająca w stolicy naszego kraju, otwarta w 2013 roku. Warszawa, ul. Muszkieterów 72.
Przeźmierowo / Poznań (Serwis aut francuskich Poznań) – sieć AutoCrew będąca koncepcją warsztatową zarządzaną przez firmę Bosch. ul. Rynkowa 102, Przeźmierowo (tylko 26 kilometrów od Poznania).
Kraków (Serwis aut francuskich Kraków) – od 2010 roku lider w kwestii napraw samochodów francuskich w województwie mazowieckim. Kraków, ul. Bieńczycka 5.

Zdjęcia z naszych serwisów

Chcesz zobaczyć jak pracujemy? Zobacz film jednego z naszych serwisów.

film

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi lokalizacjami w Polsce

Kraków

Serwis aut francuskich Kraków - FranceAutoService

Poznań

Serwis aut francuskich Poznań - FranceAutoService

Warszawa

Serwis aut francuskich Warszawa - FranceAutoService

Wrocław

Serwis aut francuskich Wrocław - FranceAutoService

open

Zadzwoń

Napisz