Search
Close this search box.

TYLNA BELKA WROCŁAW / ŚWIDNICA

Strona główna » Regeneracja tylnej belki » TYLNA BELKA WROCŁAW / ŚWIDNICA

TYLNA BELKA WROCŁAW / ŚWIDNICA

Adres:  ul. Westerplatte 55B
58-100 Świdnica
Infolinia:  22 122 53 55
E-mail:  swidnica@franceautoservice.pl

  Adres email (wymagane)

  Temat

  Treść wiadomości

  Nasz pierwszy serwis aut francuskich powstał w 2004 roku w Świdnicy koło Wrocławia. Początkowo mieścił się przy ulicy Fieldorfa. Dzięki otrzymanym dotacjom Unijnym stworzyliśmy w 2015 roku przy ulicy Westerplatte 55b najnowocześniejszą w kraju linię technologiczną przystosowaną do regeneracji tylnej belki. W tym samym roku nasz warsztat uzyskał autoryzację Bosch. Nowy serwis aut francuskich wyposażony jest w specjalne strefy demontażu, piaskowania poszczególnych elementów tylnej belki, lakiernię oraz ponownego montażu belki. Stanowiska na których demontujemy tylne zawieszenie z pojazdów klientów są wyposażone w niezbędne podnośniki i ściągacze umożliwiające rozebranie belki tylnej. Nasza firma nieustannie się rozrasta. Powstają kolejne oddziały w różnych częściach Polski dzięki czemu możemy świadczyć usługę wymiany tylnej belki dla jeszcze większego grona klientów. Przez kilkanaście lat pracy przy naprawie tylnego zawieszenia w samochodach francuskich marek Peugeot, Citroen i Renault wypracowaliśmy perfekcyjną formułę dzięki której przeprowadzone przez nas naprawy cechują się wysoką jakością i dbałością.
  Oferujemy wyłącznie najwyższy standard usług regeneracji i wymiany tylnej belki zachowując wszelkie wyznaczone normy. Udzielamy gwarancji na każdą świadczoną przez nas usługę, ponieważ nasze wieloletnie doświadczenie i nieustannie poszerzana wiedza daje nam pewność dobrze zrealizowanej pracy.

  Posiadamy magazyn gotowych do montażu belek zamiennych dzięki czemu w przypadku uszkodzonej belki klienta, niemożliwej do naprawy, oferujemy jej wymianę na zamiennik najwyższej jakości. Dysponujemy również szerokim wachlarzem części zamiennych, dzięki czemu jesteśmy wymienić większość podzespołów tylnej belki.

  Zapewniamy kompleksowość, profesjonalizm i wysoki standard oferowanych usług w naszym serwisie aut francuskich, na poziomie porównywalnym do Autoryzowanych Stacji Obsługi. Każdy z naszych klientów traktowany jest indywidualnie. Dopasowujemy specjalny termin naprawy z uwzględnieniem modelu pojazdu. Po wstępnych oględzinach stanu belki, wybieramy najbardziej optymalną metodę naprawy. Regeneracja tylnej belki Wrocław – zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

  ZNAJDŹ NASZ SERWIS NA MAPIE


  Więcej informacji na temat Świdnicy
  Nasz profil na portalu DobryMechanik.pl

  4,5/5 – (108 votes)