TYLNA BELKA WARSZAWA

Strona główna » Regeneracja tylnej belki » TYLNA BELKA WARSZAWA

TYLNA BELKA WARSZAWA

TYLNA BELKA WARSZAWA

Adres:  ul. Muszkieterów 72
02-273 Warszawa
Infolinia:  22 122 53 55
E-mail:  warszawa@franceautoservice.pl

  Adres email (wymagane)

  Temat

  Treść wiadomości

  Serwis aut francuskich Warszawa istnieje od 2013 roku i położony jest w południowo-zachodniej części Warszawy w dzielnicy Włochy. Uznaliśmy, że stolica powinna mieć godną firmę, zajmującą się profesjonalną regeneracją i wymianą tylnej belki we francuskich samochodach. Serwis posiada trzy stanowiska, które umożliwiają szybką oraz bezproblemową naprawę tylnej belki. Wymiana jak i regeneracja tylnej belki w naszym serwisie aut francuskich trwa maksymalnie do 3 godzin co świadczy o tym, że usługa została wykonana skrupulatnie. Bardzo dobra znajomość aut marki Peugeot, Citroen, Renault pozwala nam z czystym sumieniem wystawić na wykonane przez nas usługi gwarancje.

  Wszystkich użytkowników aut marek Peugeot, Citroen i Renault zapraszamy do naszego oddziału w Warszawie, przy ulicy Muszkieterów 72.
  Warsztat France Auto Service zapewnia kompleksowość, profesjonalizm i wysoki standard oferowanych usług na poziomie porównywalnym do Autoryzowanych Stacji Obsługi, a wszystko to w przystępnych cenach.

  W serwisie aut francuskich w Warszawie znajdują się dwa specjalnie przystosowane stanowiska. Wyposażone są w nowoczesne podnośniki umożliwiające oględziny podwozia pojazdu i wstępną ocenę stanu tylnej belki. Specjalne ściągacze hydrauliczne umożliwiają łatwy demontaż poszczególnych podzespołów belki. Przy serwisie znajduje się również magazyn części zamiennych dzięki czemu wszelkie wymiany wykonywane są praktycznie od ręki. Regeneracja Państwa belki trwa maksymalnie do 3 godzin. Dla wygody klientów korzystających z usług naszego warsztatu w Warszawie, stworzyliśmy specjalną strefę w której można przeczekać czas trwania naprawy. Strefa wyposażona jest w sieć Wifi i napoje. Ponadto możliwe jest wypożyczenie samochodu zastępczego.

  Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie. Ustalamy specjalny termin naprawy. W początkowej fazie pojazd umieszczany jest na podnośniku w celu oględzin stanu zawieszenia. W zależności od jego stanu następuje odpowiednia naprawa.

  ZNAJDŹ NASZ SERWIS NA MAPIE


  Więcej informacji na temat Warszawy

  Nasz profil na portalu DobryMechanik.pl

  4,3/5 – (200 votes)