Firma Renault wydając na rynek rodzinny model auta, zyskała znaczną grupę przychylnych klientów posiadających dzieci. Niestety, auto było zbyt często obciążane przez cztery lub pięć osób, co prowadziło do uszkodzeń tylnego zawieszenia. I choć w kolejnych wersjach tego modelu udało się wyeliminować wadę fabryczną, warto regularnie sprawdzać stan tylnej belki.

Regeneracja tylnej belki skrętnej w Renault Scenic

Części do Renault Scenic można dostać w większości hurtowni motoryzacyjnych, dlatego naprawa zawieszenia nie powinna sprawiać problemów. Samochód niepokojąco obniżył się na jedno z kół? Lepiej od razu zgłosić się do serwisu z tylną belką. Niesprawny element bardzo szybko staje się uciążliwy dla kierowcy, a w efekcie może prowadzić nawet do trwalszego uszkodzenia pojazdu.

Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych klientów, oferujemy natychmiastową naprawę lub regenerację tylnej belki. Wymiana osi w tym samochodzie nie trwa dłużej niż 4h. Jako doświadczona firma, posługujemy się tylko specjalistycznym sprzętem i materiałami najwyższej jakości. Po skutecznym serwisie auto może wrócić na drogę, a kierowca znów odczuwa przyjemność z jazdy.

Zobacz również: Naprawa tylnej belki w innych modelach Renault