Tylna belka Renault Laguna

Laguna w standardzie posiadała wspomaganie kierownicy, elektrycznie sterowane przednie szyby, poduszkę powietrzną kierowcy, centralny zamek sterowany pilotem. Opcjonalnie ABS, automatyczną klimatyzację, elektrycznie podgrzewaną przednią szybę, immobilizer elektryczne lusterka , szyberdach. Samochód produkowano z manualną bądź automatyczną skrzynią biegów. Od 2001 roku wprowadzono Renault Laguna II ze zmodernizowanym silnikiem. Wprowadzono również system “keyless”, samochód otwierało się, zamykało, a także uruchamiało silnik nie kluczykiem, ale kartą. Lagunę regularnie modernizowano aż do modelu Laguny II w 2005 roku. W 2007 zakończono produkcję Laguny II. Druga generacja zrobiła na rynku niemałą furorę. Niestety, kolejki do salonów sprzedaży szybko zamieniły się w kolejki do serwisów. Zawieszenie i elektronika  nadszarpnęły reputację francuskiej firmy.

Naprawa tylnej belki skrętnej Renault Laguna

Nasza firma zajmuje się jedną z tych usterek profesjonalnie. Regenerujemy tylne belki do wyżej wymienionych pojazdów. Nasze kilkunastoletnie doświadczenie w naprawach aut francuskich pozwala nam zagwarantować trzyletnią gwarancję na naprawę tylnej belki nie tylko w Renault ale Peugeotach i Citroenach.

CZĘŚCI:

Dwie tuleje: 220 zł

ROBOCIZNA I KOSZTY NAPRAWY:

Robocizna: 399 zł

Koszt takiej naprawy wyniesie: 619 zł

Czas naprawy:

max 3 godziny

Gwarancja:

3 lata bez limitu kilometrów

Z pewnością taka belka wytrzyma o wiele dłużej niż okres gwarancyjny, przyjmujemy że jeżeli wytrzymała do pierwszej naprawy 8 lat to tak będzie i po naszej naprawie, gdyż wszystkie części i materiały są fabryczne. Po takiej naprawie belka jest niczym nowa.

Niewątpliwie powyższe wyliczenie nie obejmuje każdego auta. Zmęczenie materiału belki zależy przeważnie od sposobu użytkowania, w wypadku dotkliwego zużycia może być potrzebna wymiana wahacza lub poduszek na
belce. Taką usługę przeprowadzamy w cenie, dopłata obowiązuje jedynie za dodatkowe części.

Tylna belka Renault Laguna

4,4/5 – (66 votes)