Renault Kangoo to niezwykle praktyczny samochód, który użytkownicy wybierają głównie ze względu na pakowne wnętrze. Pojemność bagażnika tego modelu wynosi 650 litrów, a jego długość sięga 1 metra. Po złożeniu tylnej kanapy w wersji osobowej można przewozić przedmioty o długości 160 cm i szerokości 120 cm. W praktyce jednak pojazd niezbyt dobrze znosi przeciążenia spowodowane nadmierną liczbą bagaży.

Naprawa tylnej belki Renault Kangoo

Typowa dla Renault Kangoo jest budowa zawieszenia tylnego wykorzystująca układ drążków skrętnych i wahaczy wzdłużnych. Samochód charakteryzuje się więc częstą awaryjnością tylnej belki. Warto regularnie dbać o jej regenerację. Trwałe uszkodzenie tego elementu może powodować brak stabilności pojazdu, szybkie zużywanie się opon, a nawet obniżenie wysokości. Jeśli w Państwa aucie geometria kół jest wyraźnie zaburzona (górna część kół zbiega do środka nadkola), trzeba niezwłocznie udać się do profesjonalnego warsztatu, który zajmuje się naprawą lub wymianą tylnej belki.

Jako profesjonalny serwis francuskich samochodów, zajmujemy się regeneracją tylnej belki także w tym modelu. Mamy za sobą lata doświadczenia, dlatego służymy pomocą nawet w najtrudniejszych przypadkach. Świadczymy usługi na najwyższym poziomie i dokładamy wszelkich starań, aby zadbać o tylną oś również w Renault Kangoo.

Zobacz również: Naprawa tylnej belki Renault Kangoo oraz w innych modelach Renault