Regeneracja tylnej belki Renault

Renault jest znaną w Polsce marką francuskich samochodów. Pierwsze fabryki zostały założone w 1899 r. Koncern Renault uważa się za jedno z najstarszych przedsiębiorstw zajmujących się projektowaniem i produkcją pojazdów mechanicznych. Niegdyś samochody produkowane były wyłącznie we Francji, a obecnie tylko 20% aut powstaje w rodzinnym państwie producenta. Presja na obniżanie kosztów pracy wymusza przenoszenie zakładów do krajów, gdzie koszty robocizny są o wiele niższe. Mimo to zarząd koncernu cały czas sprawuje pieczę nad jakością wytwarzanych pojazdów.Obecnie do marek Renault S.A. należą: Dacia, Łada, Alpine, Renault Samsung Motors, Moskwicz. Koncern znajduje się w posiadaniu 51% udziałów Nissana, z którym wspólnie opracowuje liczne innowacje technologiczne wdrażane w modelach pojazdów obu przedsiębiorstw. Kooperacja umożliwia zapewnienie wysokiej jakości i komfortu dla użytkowników samochodów.

Samochody o marce Renault są tworzone z myślą o średnim segmencie cenowym. Jakość pojazdów jest dość wysoka, ale nie są one pozbawione wad. Na przykład nie są one dostosowane do polskich dróg, które pozostawiają wiele do życzenia. Wyboje, koleiny, dziury i nierówna jezdnia powodują, że zawieszenie bardzo szybko ulega licznym uszkodzeniom. Z tego względu konieczna staje się regeneracja tylnej belki Renault(więcej: tylna belka renault laguna).

Przeprowadzenie tego typu naprawy jest dość trudne. Należy poszukać wyspecjalizowanej i doświadczonej firmy, która będzie wiedziała, jak naprawić uszkodzoną belkę. Nasze przedsiębiorstwo należy do grona nielicznych warsztatów, które posiadają perfekcyjnie opanowaną sztukę naprawy belek. Doskonale poradzimy sobie z wymianą belki w starszych modelach Renault (zobacz: tylna belka renault megane).

Oferujemy właścicielom francuskich pojazdów usługę regeneracji tylnej belki, którą realizujemy w każdym oddziale naszego serwisu. Dysponujemy szerokim zapleczem części wymiennych i specjalistycznych narzędzi, dzięki czemu naprawa wadliwych elementów trwa maksymalnie 3 godziny. Zespół wyszkolonych mechaników przestrzega wszystkich norm i standardów, a do tego wykazuje się dobrą znajomością aut marki Renault (m.in. Kangoo, Laguny, Megane). Na wykonane usługi zawsze udzielamy gwarancji, aby zapewnić klientów o jakości naszej obsługi.

W zakładce cennik przedstawiamy szacunkowy koszt napraw dla samochodów marki Renault, szczegóły naprawy dostępne są po kliknięciu na nazwie modelu. Serdecznie zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą.
naprawa tylnej belki Renault Megane
naprawa tylnej belki Renault Scenic
naprawa tylnej belki Renault Laguna
naprawa tylnej belki Renault Kangoo

 Rate this post