TYLNA BELKA POZNAŃ / PRZEŹMIEROWO

Strona główna » Regeneracja tylnej belki » TYLNA BELKA POZNAŃ / PRZEŹMIEROWO

Tylna Belka Poznań

TYLNA BELKA POZNAŃ

Adres:  ul. Rynkowa 102
62-081 Przeźmierowo
Infolinia:  22 122 53 55
E-mail:  poznan@franceautoservice.pl

  Adres email (wymagane)

  Temat

  Treść wiadomości

  Serwis aut francuskich Poznań powstał w 2011 roku i od tej pory cechuje go wysoka jakość! Postawiliśmy na fachowców z wieloletnim doświadczeniem oraz na wiedzę nabywaną biorąc udział w licznych szkoleniach.

  Serwis świadczy swoje usługi w „mekce” branży motoryzacyjnej – Przeźmierowie. Regeneracja jak i wymiana tylnej belki w naszym serwisie aut francuskich trwa maksymalnie do 3 godzin co świadczy o tym, że usługa została wykonana skrupulatnie. Bardzo dobra znajomość aut marki Peugeot, Citroen, Renault pozwala nam z czystym sumieniem wystawić na wykonane przez nas usługi gwarancje.

  Serwisy France Auto Service, za przystępna cenę, oferują jakość i kompleksową naprawę/regenerację tylnej belki u aut wszystkich marek francuskich.

  W naszym serwisie klienci mogą korzystać z najwyższych światowych standardów w zakresie serwisowania nowoczesnych pojazdów samochodowych wyposażonych w najbardziej zaawansowane systemy elektroniczne. Tylko kompleksowa obsługa samochodu gwarantuje dziś dotarcie do dużej grupy klientów i zapewnia rozwój serwisowi. Serwis aut francuskich Auto Serwis Team zapewnia kompleksowość, profesjonalizm i wysoki standard oferowanych usług na poziomie porównywalnym do Autoryzowanych Stacji Obsługi.

  ZNAJDŹ NASZ SERWIS NA MAPIE


  Więcej informacji na temat Poznań

  Nasz profil na portalu DobryMechanik.pl

  4,3/5 – (215 votes)