Tylna Belka Poznań

TYLNA BELKA POZNAŃ

 

Adres:  ul. Rynkowa 102

62-081 Przeźmierowo

Infolinia:  22 122 53 55

E-mail:  poznan@franceautoservice.pl

Serwis aut francuskich Poznań powstał w 2011 roku i od tej pory cechuje go wysoka jakość! Postawiliśmy na fachowców z wieloletnim doświadczeniem oraz na wiedzę nabywaną biorąc udział w licznych szkoleniach.

Serwis świadczy swoje usługi w „mekce” branży motoryzacyjnej – Przeźmierowie. Regeneracja jak i wymiana tylnej belki w naszym serwisie aut francuskich trwa maksymalnie do 3 godzin co świadczy o tym, że usługa została wykonana skrupulatnie. Bardzo dobra znajomość aut marki Peugeot, Citroen, Renault pozwala nam z czystym sumieniem wystawić na wykonane przez nas usługi gwarancje.

Serwisy France Auto Service, za przystępna cenę, oferują jakość i kompleksową naprawę/regenerację tylnej belki u aut wszystkich marek francuskich.

W naszym serwisie klienci mogą korzystać z najwyższych światowych standardów w zakresie serwisowania nowoczesnych pojazdów samochodowych wyposażonych w najbardziej zaawansowane systemy elektroniczne. Tylko kompleksowa obsługa samochodu gwarantuje dziś dotarcie do dużej grupy klientów i zapewnia rozwój serwisowi. Serwis aut francuskich Bosch zapewnia kompleksowość, profesjonalizm i wysoki standard oferowanych usług na poziomie porównywalnym do Autoryzowanych Stacji Obsługi.

 

ZNAJDŹ NASZ SERWIS NA MAPIE


Więcej informacji na temat Poznań

Nasz profil na portalu DobryMechanik.pl