Marka Peugeot może się pochwalić niebywałym sukcesem – model samochodu 206 wyjechał na ulice prawie w ośmiu milionach egzemplarzy. Do dziś auto cieszy się dobrą opinią, również wśród użytkowników w Polsce, głównie ze względu na wysoki poziom wyciszenia wnętrza pojazdu i komfortową jazdę. Pewien problem może stanowić  w Peugeot 206 co najwyżej tylna belka.

 

 

 

Naprawa belki tylnego zawieszenia Peugeot 206

Peugeot 206, jak większość modeli francuskiego koncernu, został zaprojektowany na zachodnie jezdnie o dobrym stanie nawierzchni. Samochód nie jest więc przystosowany do polskich dróg, co wiąże się z okresową koniecznością wizyty w warsztacie. Co kilkadziesiąt tysięcy kilometrów warto pomyśleć o serwisie, takim jak nasz. Oferujemy naprawę tylnej belki Peugeot 206, jak również regeneracje tylnych belek do innych modeli Peugeota. Regeneracja jest jedyną metodą na naprawienie belki tylnego zawieszenia, tylna belka Peugeot 206 zestaw naprawczy nie gwarantuje poprawienia się stanu belki.

Jesteśmy firmą z doświadczeniem i zespołem specjalistów. Regeneracja tylnej belki Peugeot 206 nie jest nam obca. Na przestrzeni lat wyspecjalizowaliśmy się w przeprowadzaniu tego typu napraw. Wiemy, jak unikać podstawowych błędów związanych z realizacją wspomnianego procesu regeneracji belki tylnego zawieszenia Peugeot 206. Potrzebny serwis zawieszenia w samochodzie Peugeot 206? Oferujemy profesjonalną obsługę i udzielamy gwarancji na efekt naszej pracy.

Gwarantujemy, iż zregenerowana belka tylnego zawieszenia wytrzyma o wiele dłużej niż wynosi okres gwarancyjny. Przyjmujemy, że jeśli wytrzymała do pierwszej naprawy 8 lat, to tak będzie i po naszej naprawie. Dlaczego? Wszystkie części i materiały, które posiadamy są najwyższej jakości i fabrycznie nowe. Naprawiona belka skrętna Peugeot 206 nie będzie więc nosiła żadnych śladów użytkowania.

Oczywiście powyższe wyliczenie nie obejmuje każdego samochodu. Zmęczenie materiału tylnej belki Peugeot 206 zależy przeważnie od trybu użytkowania, w przypadku mocnego zużycia może być konieczna wymiana wahacza lub poduszek na belce. Taką usługę przeprowadzamy w cenie, dopłata obowiązuje jedynie za dodatkowe części. Sama belka skrętna Peugeot 206 to element trwały zatem rzadko kiedy jest konieczna wymiana samej podstawy. Regeneracja tylnych belek Peugeot 206 wymaga konkretnej wiedzy. Tylna belka do Peugeot 206 musi zostać odpowiednio naprawiona aby służyła kierowcy przez wiele lat.

 

Regeneracja tylnej belki zawieszenia Peugeot 206

Dokładamy największych starań aby każda wykonywana w naszym serwisie naprawa tylnej belki Peugeot 206 dawała w efekcie produkt najwyższej jakości. Regeneracja tylnej osi Peugeot 206 rozpoczyna się od umiejscowienia samochodu na podnośniku i demontażu tylnego zawieszenia. Wymontowaną belkę poddawana jest piaskowaniu celem jej oczyszczenia, które ułatwi wykrycie wszystkich jej wad oraz pomoże w wyeliminowaniu ognisk korozji. W kolejnym kroku przy użyciu ściągaczy przystępujemy do demontażu wahaczy oraz rozmontowania podstawy tylnego zawieszenia Peugeot 206. Gdy już to zrobimy, przystępujemy do badania stanu drążków skrętnych oraz gniazd osadzenia łożysk igiełkowych. Do roztoczonych wahaczy wtłaczamy tuleje oraz oryginalne łożyska, przeznaczone do konkretnego modelu pojazdu. Zregenerowane części pokrywane są specjalną powłoką antykorozyjną, a następnie montowane na powrót w całość. Przeprowadzana naprawa tylnej belki zawieszenia Peugeot 206 zakończona jest ponownym sprawdzeniem osiowości pod kątem geometrii oraz odbyciem jazdy próbnej autem. Regeneracja to jedyna metoda, nie istnieje tylna belka Peugeot 206 zestaw naprawczy. Belka tylnego zawieszenia Peugeot 206 w sporej ilości przypadków może wymagać całkowitej wymiany.

Regeneracja tylnych belek Peugeot 206 to nasza specjalność.

 

 

 

Zobacz również: