Regeneracja tylnej belki Peugeot

Peugeot jest francuską marką samochodów osobowych i dostawczych, a także motocykli. Firmy Peugeot i Citroën tworzą koncern PSA. Marka Peugeot nadal (oprócz samochodów) produkuje rowery, motorowery oraz elektronarzędzia profesjonalne i amatorskie. Obecnie firma posiada 24 zakłady produkcyjne na całym świecie, a jej główna siedziba mieści się w Paryżu.

Największym sukcesem firmy była produkcja modelu 206, który wyjechał prawie w ośmiu milionach egzemplarzy. W czerwcu 2008 roku wyprodukowano 50-milionowy samochód marki Peugeot. Największe limuzyny marki Peugeot (kiedyś model Peugeot 607, obecnie model 508) używane są, w wersjach specjalnych, przez Prezydenta Francji. Model ten jest także użytkowany przez wielu szefów przedsiębiorstw francuskich.

W obecnych czasach co dziesiąty samochód w Polsce jeździ ze znaczkiem Peugeota (w 1850 roku zarejestrowano logo marki – lew stojący na tylnych łapach. Logo to istnieje do dziś). Większość modeli produkowanych jest w klasie średniej i małej. Jakość wykonania oraz design tej marki sprawiają, iż auta są cenione przez młode osoby. O ile w dużych miastach gdzie drogi są równe, pojazdy te psują się rzadko, o tyle w mniejszych miejscowościach w samochodach marki Peugeot można zauważyć szybsze zużywanie się podzespołów zawieszenia.

Objawy uszkodzenia tylnej belki

Długotrwała intensywna eksploatacja w połączeniu z wilgotnym klimatem i kiepskim  stanem polskich dróg wpływają na zwiększoną częstotliwość występowania awarii w tylnej belce. Wczesne wykrycie usterki jest w stanie uchronić nas przed koniecznością wykonania poważniejszych napraw, jednak większość uszkodzeń tylnej belki w początkowych stadiach przebiega bezobjawowo,  dlatego tak ważne jest dokonywanie regularnych przeglądów.

Najczęstszymi objawami  uszkodzenia tylnej belki są towarzyszące jej dźwięki dobiegające z tyłu pojazdu, takich jak piszczenie, zgrzytanie, czy trzeszczenie. Zaburzona geometria kół, objawiająca się pochyleniem górnej części kół w stronę środka samochodu, powodujące min zwiększone zużycie się opon, czy obniżoną stabilność podczas prowadzenia auto, zwłaszcza podczas pokonywania zakrętów. W przypadku pęknięcia drążka może również dojść do obniżenia się jednej ze stron pojazdu lub całego tyłu.

Regeneracja tylnej belki Peugeot

W starszych modelach najczęściej podatnym elementem na mroźne zimy i stan naszych dróg jest tylna belka. Nasza firma zauważyła ten problem kilkanaście lat temu. Właśnie wtedy zaczęliśmy jako jedni z pierwszych przeprowadzać regenerację tylnej belki w autach francuskich. Nasze doświadczenie pozwala nam, aby taki proces trwał bardzo krótko, a klient był w pełni zadowolony z naprawy tylnej osi w swoim aucie. Regeneracja tylnej belki Peugeot pozwala na użytkowanie pojazdu tak jakby było ono nowe. Belkę wymieniamy sprawnie i szybko (około 2-3 godzin) we wszystkich modelach producenta, również w najpopularniejszym z nich – zobacz: tylna belka peugeot 206.

Zespół przeszkolonych mechaników dobrze wie, jak obchodzić się z poszczególnymi samochodami – Peugeot 106, 206, 306 i Peugeot Partner. Oprócz samej naprawy proponujemy także wymianę części na nowe zamienniki. Dysponujemy szerokim asortymentem podzespołów tylnej belki do Peugeot, dlatego regeneracja belki peugeot w naszej firmie odbywa się na poczekaniu.

Poniżej przedstawiamy szacunkowy koszt napraw dla samochodów marki Peugeot, szczegóły naprawy dostępne są po kliknięciu na nazwie modelu. Serdecznie zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą. Tylna belka Peugeot to nasza specjalność

regeneracja tylnej belki Peugeot 106
regeneracja tylnej belki peugeot 206
regeneracja tylnej belki Peugeot 306
regeneracja tylnej belki Peugeot Partner

 Rate this post