Search
Close this search box.

Naprawa i regeneracja tylnej belki Peugeot

Strona główna » Regeneracja tylnej belki » Naprawa i regeneracja tylnej belki Peugeot

Peugeot jest francuską marką samochodów osobowych i dostawczych, a także motocykli. Firmy Peugeot i Citroën tworzą koncern PSA. Marka Peugeot nadal (oprócz samochodów) produkuje rowery, motorowery oraz elektronarzędzia profesjonalne i amatorskie. Obecnie firma posiada 24 zakłady produkcyjne na całym świecie, a jej główna siedziba mieści się w Paryżu.

Największym sukcesem firmy była produkcja modelu 206, który wyjechał prawie w ośmiu milionach egzemplarzy. W czerwcu 2008 roku wyprodukowano 50-milionowy samochód marki Peugeot. Największe limuzyny marki Peugeot (kiedyś model Peugeot 607, obecnie model 508) używane są, w wersjach specjalnych, przez Prezydenta Francji. Model ten jest także użytkowany przez wielu szefów przedsiębiorstw francuskich. Belka skrętna Peugeot to właśnie wynalazek francuskich firm.

W obecnych czasach co dziesiąty samochód w Polsce jeździ ze znaczkiem Peugeota (w 1850 roku zarejestrowano logo marki – lew stojący na tylnych łapach. Logo to istnieje do dziś). W sporej części z nich została zastosowana belka skrętna Peugeot Większość modeli produkowanych jest w klasie średniej i małej. Jakość wykonania oraz design tej marki sprawiają, iż auta są cenione przez młode osoby. O ile w dużych miastach gdzie drogi są równe, pojazdy te psują się rzadko, o tyle w mniejszych miejscowościach w samochodach marki Peugeot można zauważyć szybsze zużywanie się podzespołów zawieszenia. Belka tylnego zawieszenia Peugeot to jeden z najważniejszych podzespołów.

Objawy uszkodzenia tylnej belki Peugeot

Długotrwała intensywna eksploatacja w połączeniu z wilgotnym klimatem i kiepskim  stanem polskich dróg wpływają na zwiększoną częstotliwość występowania awarii w belce tylnego zawieszenia Peugeot. Wczesne wykrycie usterki jest w stanie uchronić nas przed koniecznością wykonania poważniejszych napraw, jednak większość uszkodzeń belki tylnej Peugeot w początkowych stadiach przebiega bezobjawowo,  dlatego tak ważne jest dokonywanie regularnych przeglądów.

Najczęstszymi objawami  uszkodzenia tylnej belki skrętnej w autach marki Peugeot są towarzyszące jej dźwięki dobiegające z tyłu pojazdu, takich jak piszczenie, zgrzytanie, czy trzeszczenie. Zaburzona geometria kół, objawiająca się pochyleniem górnej części kół w stronę środka samochodu, powodujące min zwiększone zużycie się opon, czy obniżoną stabilność podczas prowadzenia auto, zwłaszcza podczas pokonywania zakrętów. W przypadku pęknięcia drążka może również dojść do obniżenia się jednej ze stron pojazdu lub belka tylna peugeot może całkowicie ulec obniżeniu.

Regeneracja i naprawa tylnych belek Peugeot

W starszych modelach najczęściej podatnym elementem na mroźne zimy i stan naszych dróg jest belka tylnego zawieszenia Peugeot. Nasza firma zauważyła ten problem kilkanaście lat temu. Właśnie wtedy zaczęliśmy jako jedni z pierwszych przeprowadzać regenerację tylnej belki w autach francuskich. Nasze doświadczenie pozwala nam, aby taki proces trwał bardzo krótko, a klient był w pełni zadowolony z naprawy tylnej osi w swoim aucie. Regeneracja tylnych belek Peugeot pozwala na użytkowanie pojazdów tak jakby były one nowe po wymianie na sprawną i najwyższej jakości tylną belkę do Peugeot. Regeneracja belki Peugeot oraz wymiana przebiega sprawnie i szybko (około 2-3 godzin) we wszystkich modelach producenta, również w najpopularniejszym z nich – zobacz: tylna belka peugeot 206.

Zespół przeszkolonych mechaników dobrze wie, jak obchodzić się z poszczególnymi samochodami – Peugeot 106, 206, 306 i Peugeot Partner. Oprócz samej naprawy proponujemy także wymianę części na nowe zamienniki. Dysponujemy szerokim asortymentem najwyższej jakości podzespołów tylnej belki do Peugeot, dlatego regeneracja belki Peugeot w naszej firmie odbywa się na poczekaniu. Belka tylna Peugeot zostanie naprawiona w ekspresowym tempie.

Poniżej przedstawiamy szacunkowy koszt napraw dla samochodów marki Peugeot, szczegóły naprawy dostępne są po kliknięciu na nazwie modelu. Serdecznie zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą. Najwyższej jakości tylna belka do Peugeot to nasza specjalność.
regeneracja tylnej belki Peugeot 106
regeneracja tylnej belki peugeot 206
regeneracja tylnej belki Peugeot 306
regeneracja tylnej belki Peugeot Partner

4,5/5 – (37 votes)