Regeneracja tylnej belki Peugeot

Peugeot jest francuską marką samochodów osobowych i dostawczych, a także motocykli. Firmy Peugeot i Citroën tworzą koncern PSA. Marka Peugeot nadal (oprócz samochodów) produkuje rowery, motorowery oraz elektronarzędzia profesjonalne i amatorskie. Obecnie firma posiada 24 zakłady produkcyjne na całym świecie, a jej główna siedziba mieści się w Paryżu.

Największym sukcesem firmy była produkcja modelu 206, który wyjechał prawie w ośmiu milionach egzemplarzy. W czerwcu 2008 roku wyprodukowano 50-milionowy samochód marki Peugeot. Największe limuzyny marki Peugeot (kiedyś model Peugeot 607, obecnie model 508) używane są, w wersjach specjalnych, przez Prezydenta Francji. Model ten jest także użytkowany przez wielu szefów przedsiębiorstw francuskich.

W obecnych czasach co dziesiąty samochód w Polsce jeździ ze znaczkiem Peugeota (w 1850 roku zarejestrowano logo marki – lew stojący na tylnych łapach. Logo to istnieje do dziś). Większość modeli produkowanych jest w klasie średniej i małej. Jakość wykonania oraz design tej marki sprawiają, iż auta są cenione przez młode osoby. O ile w dużych miastach gdzie drogi są równe, pojazdy te psują się rzadko, o tyle w mniejszych miejscowościach w samochodach marki Peugeot można zauważyć szybsze zużywanie się podzespołów zawieszenia.

Objawy uszkodzenia tylnej belki

Długotrwała intensywna eksploatacja w połączeniu z wilgotnym klimatem i kiepskim  stanem polskich dróg wpływają na zwiększoną częstotliwość występowania awarii w tylnej belce. Wczesne wykrycie usterki jest w stanie uchronić nas przed koniecznością wykonania poważniejszych napraw, jednak większość uszkodzeń tylnej belki w początkowych stadiach przebiega bezobjawowo,  dlatego tak ważne jest dokonywanie regularnych przeglądów.

Najczęstszymi objawami  uszkodzenia tylnej belki są towarzyszące jej dźwięki dobiegające z tyłu pojazdu, takich jak piszczenie, zgrzytanie, czy trzeszczenie. Zaburzona geometria kół, objawiająca się pochyleniem górnej części kół w stronę środka samochodu, powodujące min zwiększone zużycie się opon, czy obniżoną stabilność podczas prowadzenia auto, zwłaszcza podczas pokonywania zakrętów. W przypadku pęknięcia drążka może również dojść do obniżenia się jednej ze stron pojazdu lub całego tyłu.

Regeneracja tylnej belki Peugeot

W starszych modelach najczęściej podatnym elementem na mroźne zimy i stan naszych dróg jest tylna belka. Nasza firma zauważyła ten problem kilkanaście lat temu. Właśnie wtedy zaczęliśmy jako jedni z pierwszych przeprowadzać regenerację tylnej belki w autach francuskich. Nasze doświadczenie pozwala nam, aby taki proces trwał bardzo krótko, a klient był w pełni zadowolony z naprawy tylnej osi w swoim aucie. Regeneracja tylnej belki Peugeot pozwala na użytkowanie pojazdu tak jakby było ono nowe. Belkę wymieniamy sprawnie i szybko (około 2-3 godzin) we wszystkich modelach producenta, również w najpopularniejszym z nich – zobacz: tylna belka peugeot 206.

Zespół przeszkolonych mechaników dobrze wie, jak obchodzić się z poszczególnymi samochodami – Peugeot 106, 206, 306 i Peugeot Partner. Oprócz samej naprawy proponujemy także wymianę części na nowe zamienniki. Dysponujemy szerokim asortymentem podzespołów tylnej belki do Peugeot, dlatego regeneracja belki peugeot w naszej firmie odbywa się na poczekaniu.

Poniżej przedstawiamy szacunkowy koszt napraw dla samochodów marki Peugeot, szczegóły naprawy dostępne są po kliknięciu na nazwie modelu. Serdecznie zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą. Tylna belka Peugeot to nasza specjalność

regeneracja tylnej belki Peugeot 106
regeneracja tylnej belki peugeot 206
regeneracja tylnej belki Peugeot 306
regeneracja tylnej belki Peugeot Partner