Citroen C5 wyróżnia się trwałą konstrukcją, dlatego to samochód idealny dla kierowców ceniących wygodę. Model został jednak zaprojektowany z myślą o drogach z płaską nawierzchnią. W Polsce ze stanem jezdni bywa różnie. Warto więc regularnie planować wizyty w warsztacie. Co jakiś czas przyda się regeneracja belki Citroena C5, czyli zużytego zawieszenia…

Naprawa belki tylnego zawieszenia Citroen C5

Ten model Citroena jest w Polsce niezwykle popularny. Niestety, na miejscu jego zawieszenie bardzo często reaguje inaczej niż przewidział to producent – coraz powszechniejsza staje się awaria tylnej belki. Jeśli kierowca nie dostrzeże problemu w określonym czasie, obniżony tył samochodu może sprawić niemało problemów. Na szczęście nasza firma potrafi działać szybko i zdecydowanie.

Oferujemy profesjonalną naprawę tylnej belki. Jako doświadczony serwis, jesteśmy w stanie doprowadzić auta klientów do świetności. Regeneracja zawieszenia w naszej firmie pozwoli ponownie czerpać przyjemność z jazdy na co dzień. Jesteśmy pewni, że wymieniony element wytrzyma o wiele dłużej niż trwa okres gwarancyjny. Przyjmujemy, że jeżeli belka wytrzymała do pierwszej naprawy 8 lat, to tak będzie i po naszej naprawie,. Stosujemy wyłącznie części i materiały fabryczne.

Zobacz również: Naprawa tylnej belki w innych modelach Citroen