Model francuskiej marki jest niezwykle popularny na polskim rynku jako auto ciężarowe. Ze względu na swoją funkcjonalność bywa często użytkowane i w efekcie zdarza się, że tył samochodu obniża się na jedno z kół. W tej sytuacji niezbędna może się okazać częsta naprawa tylnej belki Citroen Berlingo. Użytkownicy samochodów Citroen Berlingo często bagatelizują pierwsze objawy awarii tylnego zawieszenia, przez co wielokrotnie dochodzi do sytuacji, w których uszkodzenia stają się na tyle duże, że uniemożliwiają dalsze poruszanie się pojazdu, wskutek nadmiernego ocierania się o nadwozie nadkola opon. Jedynym rozwiązaniem sytuacji9 pozostaje wtedy regeneracja tylnej belki citroen berlingo, bądź całkowita wymiana belki Citroen Berlingo.

 

Naprawa belki tylnego zawieszenia Citroen Berlingo

Części do tego modelu dostępne są praktycznie od ręki w każdej hurtowni motoryzacyjnej. Pierwsza generacja nie obyła się jednak bez wad – najwięcej problemów powoduje oś z tyłu samochodu. Tylna belka Citroen Berlingo stosunkowo często ulega uszkodzeniu. Przy dłuższej nieuwadze lub zbyt długim użytkowaniu uszkodzonego pojazdu, jego tył całkowicie się obniża, a opony ocierają się o nadkola, co uniemożliwia jakąkolwiek podróż.

Wychodząc naprzeciw potrzebom kierowców, oferujemy profesjonalną naprawę pojazdów. Potrzebna regeneracja tylnej belki Citroena Berlingo? Nasz doświadczony serwis od ręki wymieni tylną belkę na nową, nawet w ciągu dwóch godzin. Udzielamy przy tym gwarancji na kolejne 3 lata. Większość tych modeli w naszym kraju to samochody wykorzystywane jako dostawcze, dlatego są bardziej narażone na przeładowanie. Przeciążenie sprawia, że naprawa tylnej belki Citroen Berlingo odbywa się średnio co kilkadziesiąt tysięcy kilometrów. W przypadku uszkodzenia osi, konieczna może być również wymiana belki Citroen Berlingo.

Zobacz również: Naprawa tylnej belki w innych modelach Citroen