Model francuskiej marki jest niezwykle popularny na polskim rynku jako auto ciężarowe. Ze względu na swoją funkcjonalność bywa często użytkowane i w efekcie zdarza się, że tył samochodu obniża się na jedno z kół. W tej sytuacji niezbędna może się okazać częsta naprawa tylnej belki Citroen Berlingo.

Naprawa belki tylnego zawieszenia Citroen Berlingo

Części do tego modelu dostępne są praktycznie od ręki w każdej hurtowni motoryzacyjnej. Pierwsza generacja nie obyła się jednak bez wad – najwięcej problemów powoduje oś z tyłu samochodu. Tylna belka w Citroenie Berlingo stosunkowo często ulega uszkodzeniu. Przy dłuższej nieuwadze lub zbyt długim użytkowaniu uszkodzonego pojazdu, jego tył całkowicie się obniża, a opony ocierają się o nadkola, co uniemożliwia jakąkolwiek podróż.

Wychodząc naprzeciw potrzebom kierowców, oferujemy profesjonalną naprawę pojazdów. Potrzebna regeneracja tylnej belki Citroena Berlingo? Nasz doświadczony serwis od ręki wymieni tylną belkę na nową, nawet w ciągu dwóch godzin. Udzielamy przy tym gwarancji na kolejne 3 lata. Większość tych modeli w naszym kraju to samochody wykorzystywane jako dostawcze, dlatego są bardziej narażone na przeładowanie. Przeciążenie sprawia, że naprawa tylnej belki Citroen Berlingo odbywa się średnio co kilkadziesiąt tysięcy kilometrów. W przypadku uszkodzenia osi, konieczna może być również wymiana belki Citroen Berlingo.

Zobacz również: Naprawa tylnej belki w innych modelach Citroen