O nas

Strona główna » O nas

Zagraniczne samochody nie są przystosowane do jazdy po polskich drogach, co naraża je na przyspieszoną eksploatację. Doskonale zdajemy sobie z tego sprawę, dlatego od 10 lat realizujemy serwis i naprawę aut francuskich. Obsługujemy użytkowników wszystkich modeli pojazdów marek Citroen, Peugeot i Renault, gwarantując szybkie i fachowe wsparcie. Prowadzimy sieć profesjonalnych warsztatów zlokalizowanych w kilku miastach w Polsce (Kraków, Poznań, Warszawa, Świdnica w okolicy Wrocławia).

Oferujemy kompleksowe usługi w zakresie mechaniki pojazdowej, diagnostyki komputerowej, serwisu klimatyzacji, elektryki, elektroniki oraz wulkanizacji. Naszą specjalnością od lat pozostaje jednak regeneracja zawieszenia, a głównym obiektem zainteresowania – tylna belka (tylna oś). Za szybką, profesjonalną naprawę części odpowiada zespół doświadczonych mechaników, którzy regenerują i montują element na poczekaniu, maksymalnie w ciągu 3 godzin.

W codziennej pracy przy francuskich autach stawiamy na wysoką jakość świadczonych usług. Nieustannie poszerzamy zaplecze części do samochodów i dbamy o rozwój pracowników (np. organizujemy szkolenia techniczne), a na wykonywane naprawy zawsze udzielamy gwarancji.

Zapraszamy do jednego z naszych serwisów!

4,5/5 – (86 votes)