Search
Close this search box.

Francuskie auta dla emerytów

Strona główna » Aktualności » Francuskie auta dla emerytów

Podeszły wiek to dobry czas na zakup auta. Brak pracy czy wolny czas po odejściu dzieci z domu zapewnia dużo możliwości, które mogą zostać wykorzystane na turystykę i rekreację.

Francuskie auta dla emerytów

Ważnym elementem decydującym o zakupie auta oprócz ceny jest również wygoda oraz funkcjonalność. Możliwość łatwego wsiadania, szerokie drzwi oraz siedzenie względnie wysoko są naprawdę potrzebne. Dobrym wyborem może okazać się zakup Citroena (np. Picasso), Renault (np. Captur) lub Peugeota (np. Partner). Auta te są nie tylko bardzo komfortowe, lecz również posiadają dobrą widoczność dla kierowcy, są względnie pakowne i nadają się na wycieczki z wnukami czy wypady ma działkę.

Tylna belka

Auta francuskie jak każde auta posiadają zarówno wady jak i zalety. Jedną z negatywnych stron może być awaria tylnej belki. Najczęstszą przyczyną tej awarii jest codzienna eksploatacja. Naprawa polega na wymianie lub regeneracji tylnej belki. Nie jest to zbyt kosztowne czy też czasochłonne.

Naprawa tylnej belki

Jednak nie zawsze jedynym wyjściem jest wymiana tylnej belki. Wszystko zależy od stopnia uszkodzenia tego elementu. W niektórych przypadkach, gdy zniszczenie nie jest zaawansowane istnieje możliwość regeneracji tylnej belki a nie jej całkowita wymiana. Regeneracja polega na rozbiórce podstawy belki, piaskowaniu jej pod ciśnieniem polakierowaniu oraz ponownym montażu. Następnie należy sprawdzić czy wszystko działa poprawnie. Naprawa belki to także kwestia używanych części i materiałów. Należy zorientować się czy serwis który naprawia nasze auto używa oryginalnych części najlepszej jakości i naprawa przeprowadzana jest przez przeszkolonych profesjonalistów przy użyciu specjalistycznych narzędzi.

To wszystko posiada w swojej ofercie France Auto Service ze swoimi punktami serwisowymi w Warszawie, Poznaniu, Krakowie czy Świdnicy niedaleko Wrocławia.

Francuskie auta dla emerytów

5/5 - (1 vote)