Search
Close this search box.

Cennik napraw tylnych belek w modelach Citroen

Strona główna » Cennik » Cennik napraw tylnych belek w modelach Citroen

Usługę regeneracji tylnej belki w pojazdach marki Citroen przeprowadzamy w jednym z czterech oddziałów naszego serwisu w Polsce. Na miejscu dysponujemy bogatym zasobem części wymiennych. Zapewniamy wysokie standardy obsługi oraz przystępne ceny.

Przedstawiamy szacunkowy koszt naprawy tylnego zawieszenia dla poszczególnych modeli Citroen. Ceny wahają się w zależności od stosowanych części i wykonywanych prac. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

Citroen Saxo

Samochód osobowy produkowany głównie we Francji przez koncern PSA w latach 1996 – 2003. Citroen Saxo zastąpił model AX. Auto nie doczekało się kolejnych generacji a jedynie faceliftingu. Samochód dostępny był tylko jako hatchback trzy lub pięciodrzwiowy. W tylnym zawieszeniu zastosowano łożyska igiełkowe, które często ulegały uszkodzeniu na polskich drogach.

493,00 zł – 767,00 zł


Citroen Xsara

Samochód osobowy o nadwoziu typu hatchback lub kombi w segmencie C. Wyprodukowany przez koncern PSA w 1997 roku. Jest następca modelu Citroen ZX. Odziedziczył po nim część rozwiązań technicznych jak np. skrętną tylną belkę. Produkcja tego modelu zakończyła się w 2004 roku, zastąpiona została Citroenem C4.

543,00 zł – 857,00 zł


Citroen Xsara Picasso

Samochód osobowy typu minivan, produkowany przez koncern Peugeot-Citroen od 1999 roku. Auto zostało zbudowane na zmodyfikowanym podwoziu modelu Xsara. W 2002 roku Xsare poddano face liftingowi. Dwa lata później przeprowadzono kolejne modyfikacje wizualne. Samochód został produkowany w 2012 roku.

639,00 zł – 909,00 zł


Citroen C5

Samochód osobowy klasy średniej zaprezentowany światu w 2000 roku. Wyposażony został w układ hydropneumatyczny trzeciej generacji (zrezygnowano z integracji układu hamulcowego z układem zawieszenia). W 2004 roku auto przeszło bardzo widoczny facelifting. Citroen drugiej generacji ukazał się w 2007 roku z dwoma rodzajami zawieszenia. C5 został wyposażony w zawieszenie wielowahaczowe lub hydropneumatyczne.

850,00 zł


Citroen Berlingo

Samochód osobowo-dostawczy produkowany we współpracy z Peugeotem od 1996 roku. W aucie można zobaczyć części mechaniczne i elementy wnętrza wspólne z innymi modelami koncernu PSA. Zawieszenie przednie typu McPherson pochodzi z modelu Citroena ZX, a tylne drążki skrętne pochodzą z Xantii Break. W 2002 roku pojazd przeszedł facelifting. W kolejnym roku Citroen zaprezentował odmianę terenową. Druga generacja przypadła na rok 2008, która przeszła już kilka modyfikacji wizualnych i jest produkowana do dzisiaj.

639,00 zł – 909,00 zł

4,4/5 – (62 votes)