Search
Close this search box.

Cennik

Strona główna » Cennik

Poznaj nasze ceny

Tylna belka w samochodach francuskich takich marek jak Peugeot, Citroen, czy Renault w naszym kraju jest niezwykle narażona na uszkodzenia. Chcesz dowiedzieć się, jaka będzie cena za jej naprawę?

Wymiana tylnej belki może być kosztowna, dlatego jeżeli jest taka możliwość, proponujemy także regenerację i naprawę tej części. Jeżeli jednak część jest zbyt uszkodzona, albo naprawa wiązałaby się z ryzykiem, wtedy konieczna jest wymiana tylnej belki. Cena uzależniona jest od wielu czynników. Skontaktuj się z nami, a my podamy, jaka będzie cena za wymianę, naprawę lub regenerację. Zapewniamy fachową obsługę na najwyższym poziomie, doradztwo oraz pozostałe usługi związane z mechaniką samochodową samochodów francuskich.

Zła nawierzchnia naszych dróg oraz bardzo niskie temperatury zimą i wysokie latem doprowadzają do przedwczesnego zużywania się materiałów, które były używane w zawieszeniu tych aut. Cena za regenerację tylnej belki w odniesieniu do niebezpieczeństwa, które może grozić, jeżdżąc samochodem z uszkodzonym zawieszeniem, jest tak naprawdę żadna. Tylna belka jest równie ważna co hamulce czy amortyzatory i wpływa bezpośrednio na bezpieczeństwo kierowcy jak i pasażerów. Nasz cennik oferuje usługę naprawy tylnej osi w naszych serwisach. W cenniku mogą Państwo dokładnie sprawdzić, co składa się na usługę regeneracji tylnej belki, ile kosztują części, jaki jest czas naprawy w danym modelu oraz jaki okres gwarancji obejmuje usługa. W przypadku wątpliwości odnośnie do ostatecznej ceny prosimy o kontakt telefoniczny z jednym z naszych serwisów samochodowych.

Zapraszamy do zapoznania się z cennikiem napraw tylnej belki dla poszczególnych modeli samochodów.

 

Zapraszamy do zapoznania się z cennikiem napraw tylnej belki dla poszczególnych modeli samochodów.

4/5 – (48 votes)