Regeneracja tylnej belki Peugeot

Peugeot jest francuską marką samochodów osobowych i dostawczych, a także motocykli. Firmy Peugeot i Citroën tworzą koncern PSA. Marka Peugeot nadal (oprócz samochodów) produkuje rowery, motorowery oraz elektronarzędzia profesjonalne i amatorskie. Obecnie firma posiada 24 zakłady produkcyjne na całym świecie, a jej główna siedziba mieści się w Paryżu.

Największym sukcesem firmy była produkcja modelu 206, który wyjechał prawie w ośmiu milionach egzemplarzy. W czerwcu 2008 roku wyprodukowano 50-milionowy samochód marki Peugeot. Największe limuzyny marki Peugeot (kiedyś model Peugeot 607, obecnie model 508) używane są, w wersjach specjalnych, przez Prezydenta Francji. Model ten jest także użytkowany przez wielu szefów przedsiębiorstw francuskich.

W obecnych czasach co dziesiąty samochód w Polsce jeździ ze znaczkiem Peugeota (w 1850 roku zarejestrowano logo marki – lew stojący na tylnych łapach. Logo to istnieje do dziś). Większość modeli produkowanych jest w klasie średniej i małej. Jakość wykonania oraz design tej marki sprawiają, iż auta są cenione przez młode osoby. O ile w dużych miastach gdzie drogi są równe, pojazdy te psują się rzadko, o tyle w mniejszych miejscowościach w samochodach marki Peugeot można zauważyć szybsze zużywanie się podzespołów zawieszenia.

W starszych modelach najczęściej podatnym elementem na mroźne zimy i stan naszych dróg jest tylna belka. Nasza firma zauważyła ten problem kilkanaście lat temu. Właśnie wtedy zaczęliśmy jako jedni z pierwszych przeprowadzać regenerację tylnej belki w autach francuskich. Nasze doświadczenie pozwala nam, aby taki proces trwał bardzo krótko, a klient był w pełni zadowolony z naprawy tylnej osi w swoim aucie. Regeneracja tylnej belki w modelach Peugeot pozwala na użytkowanie pojazdu tak jakby było ono nowe. Belkę wymieniamy sprawnie i szybko (około 2-3 godzin) we wszystkich modelach producenta, również w najpopularniejszym z nich – zobacz: tylna belka peugeot 206.

Zespół przeszkolonych mechaników dobrze wie, jak obchodzić się z poszczególnymi samochodami – Peugeot 106, 206, 306 i Peugeot Partner. Oprócz samej naprawy proponujemy także wymianę części na nowe zamienniki. Dysponujemy szerokim asortymentem podzespołów tylnej belki do Peugeot, dlatego montaż może się odbyć na poczekaniu.

Poniżej przedstawiamy szacunkowy koszt napraw dla samochodów marki Peugeot, szczegóły naprawy dostępne są po kliknięciu na nazwie modelu. Serdecznie zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą.