Regeneracja tylnej belki Citroen

Citroen jest francuską marką samochodów osobowych, dostawczych, jak i ciężarowych. Wraz z inna rodzimą firmą Peugeot tworzą wspólnie koncern motoryzacyjny PSA. Nazwa marki pochodzi od nazwiska założyciela Andre Citroena. Logo marki Citroen, mimo iż cały delikatnie się unowocześnia, wciąż nawiązuje do zazębiających się kół daszkowych (początkowo firma zajmowała się produkcją kół zębatych z zazębieniem daszkowym). W Polsce Citroen oficjalnie pojawił się w roku 1994. Słynie z wielu innowacyjnych rozwiązań technologicznych m.in. pierwsze stalowe nadwozie (B12), zawieszenie hydropneumatyczne czy seryjna taśma montażowa. Marka Citroen jest bardzo znana i zasłużona w rajdach samochodowych. Firma może się pochwalić ośmioma tytułami mistrza świata w kategorii Producentów. Poza osiągnięciami na arenie sportowej, firma również ma sukcesy pionierskie w dziedzinie technologii samochodów miejskich. Citroën jako pierwsza firma motoryzacyjna oferuje dostępny w samochodzie portal usług, który dostarcza informacji ułatwiających podróżowanie. Serwis ten to Citroën Multicity.

Citroen może pochwalić się również niezależną ekskluzywną marką DS. Marka DS, wydzielona z Citroena i zarządzana przez koncern PSA, znana jest już klientom w Chinach. Nowa marka, podobnie jak dotychczasowa linia DS, będzie obejmowała modele klasy Premium. Modele tej linii cieszą się dużym uznaniem klientów, a producent nie narzeka na ich sprzedaż. Stworzenie marki DS ma dodatkowo umocnić pozycję koncernu PSA, do którego należy Citroen.

Jak każda marka, oprócz zalet technologicznych, jak i wizualnych, ma również wady. W starszych modelach tego koncernu, chociażby najbardziej popularne w Polsce modele Berlingo, Xsara, Picasso czy Saxo można było doszukać się często psującego zawieszenia (zobacz: tylna belka citroen berlingo). Tylna oś po pokonaniu kilkudziesięciu tysięcy kilometrów w naszym kraju, nadawała się do naprawy. Nasza firma szybko to odkryła i postanowiła wyspecjalizować się w regeneracji tylnego zawieszenia w autach francuskich.

Regeneracja zawieszenia w naszym wykonaniu to proces kompleksowy, który rozpoczyna się od postawienia precyzyjnej diagnozy, a kończy na działaniach prowadzących do przywrócenia pojazdowi Citroen pełnej sprawności. Stosujemy wyłącznie nowoczesne narzędzia, specjalistyczny sprzęt oraz komplet nowych części, dlatego regeneracja tylnej belki trwa obecnie niecałe 3 godziny. W przeszłości cała usługa zajmowała mechanikom nawet cały dzień roboczy.

Poniżej przedstawiamy szacunkowy koszt napraw dla samochodów marki Citroen, szczegóły naprawy dostępne są po kliknięciu na nazwie modelu. Serdecznie zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą.