Serwis aut francuskich

Na rynku związanym z autami francuskimi i regeneracją tylnej belki funkcjonujemy od ponad 10 lat. Jesteśmy liderem w  dziedzinie naprawy / wymiany belek do aut  francuskich takich marek jak Peugeot, Citroen, jak również Renault. Prowadzimy niezależną sieć serwisów, które zajmują się autami francuskimi i oferują szybką naprawę tylnej belki na poczekaniu.

 

Klient i jego auto są obsługiwane kompleksowo. Każdy z naszych serwisów posiada zgrany zespół doświadczonych mechaników, przeprowadzamy cały proces naprawy belki: demontaż; regenerację; ponowny montaż, w przeciągu maksymalnie 3 godzin roboczych. Nasze serwisy aut francuskich, oprócz regeneracji tylnego zawieszenia, oferują kompleksowe naprawy z zakresu mechaniki pojazdowej, elektryki, elektroniki, serwisu klimatyzacji oraz wulkanizacji.

 

Na chwilę obecną zatrudniamy ponad 40 osób, które pracują w poszczególnych serwisach największych miast w Polsce takich jak Kraków, Poznań, Warszawa oraz Świdnica znajdująca się 40km od Wrocławia. Nieustannie szkolimy się z zakresu mechaniki samochodowej, co wpływa na jakość wykonywanych usług. Stale powiększamy zaplecze części do aut francuskich. O dynamicznym rozwoju i perspektywach firmy, świadczą nie tylko inwestycje infrastrukturalne czy regularne, techniczne szkolenia dla pracowników, ale również wdrożenie systemu zarządzania jakością ISO 9001.

Rosnące grono stałych i zadowolonych klientów jest dowodem naszego rozwoju.

Zapraszamy do kontaktu z dogodnym lokalizacyjnie serwisem aut francuskich:
Wrocław / Świdnica – serwis otwarty w 2004 roku, obecnie mieści się w Świdnicy przy ulicy Westerplatte 55B (40 kilometrów od Wrocławia). Serwis aut francuskich Wrocław.
Warszawa – renomowana placówka działająca w stolicy naszego kraju, otwarta w 2013 roku. Warszawa, ul. Muszkieterów 72. Serwis aut francuskich Warszawa.
Przeźmierowo / Poznań – sieć AutoCrew będąca koncepcją warsztatową zarządzaną przez firmę Bosch. Ul. Rynkowa 102, Przeźmierowo, 26 kilometrów od Poznania. Serwis aut francuskich Poznań.
Kraków – od 2010 roku lider w kwestii napraw samochodów francuskich w województwie mazowieckim. Kraków, ul. Radzikowskiego 182. Serwis aut francuskich Kraków.

Zdjęcia z naszych serwisów

 

Chcesz zobaczyć jak pracujemy? Zobacz film jednego z naszych serwisów.

film